Červen 2009

Kyaaaaa! budu moct stahovaaaaat!

29. června 2009 v 0:55 | Yone
Nyappy! Dou mi stahovat mptrosky!!! YEAH! Konečně nemáme zablokovanej comp proti stahováníííí!!!! YEAAAAAAAHHHHH! Mám radost. Asi budu celou noc stahovat. :D Stáhnu hroooomadu věcí, Kyuu! Soundtrack uplně ze všeho!!! A Aiden! A Rasmus!! KYaaaaaaaaa!!!!

KONEC! Ještě si to plně neuvědomuji.... ale jsem na tom zle i tak.

26. června 2009 v 15:23 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Budu plakat, až vypláču celý moře slz a vytopím celej dům jako za potopy světa. Budu se hystericky smát když se to nejmíň hodí. Budu stejně netaktní a necitlivá jako oni. Nadopuju se celaskonem, jako jedna z mých milovaných- říkala, že je to dobré. Vypiju deset hrnků čaje a pustím se Mr Wonderfull a Ichimaru Bye Bye a pak budu poslouchat Silent Hill a Atrium Carceri.
Vyrvalo mi to srdce,
Aby zbylo místo pro prázdnotu.
Jen moje krev,
Už značí tu cestu, po které jsem chodila.
Táhne mě to za žíly,
V prachu, pryč od nich všech.
Ale já se budu dál histericky smát!
Bylo to jako Happy end.. Všechna ta usmíření….. Rozešly jsme se jako parta kámošů, které jen život a čas donutil. Naše třídní byla tak dojatá dárkem, co jsme jí všichni společně koupily. Ale mě to celé ještě nedošlo…. Tohle je KONEC. Už nikdy se nesejdeme úplně všichni…. Jako třída. Jako celek. NIKDY.
Všichni tvrdí, že mě chápou. Že vědí, že jeto pro mě těžké, že vím jak se cítím. Ale to jsou jen laciné fráze. Budu hystericky ječet na každého, kdo mi budu bránit v pláči. Na každého, kdo bude naznačovat že je to jen nějaká moje hysterie. Že se to prostě všecko moc beru. PROTOŽE JÁ BREČET BUDU. A budu zlá na všecky, kdo jen trochu urazím moji třídu, školu, spolužáky, učitele. Byl to můj domov.
http://pcmedia.gamespy.com/pc/image/article/546/546135/silent-hill-4-the-room-20040909115253471.jpgYONE

Tayiny fotky ze Zvučné

23. června 2009 v 17:10 | Yone |  Svět v pár fotografiiích
Tak tohle jsou ty fotky co jsem tehdy fotily s Tayou. Tedy.... fotila to Taya. :D Mě se nejvíc líbí ta druhá. (Ta divná osoba na těch fotkách jsem já, kdyby vás to zajímalo. XD Ale naštěstí tam stejně nejsem pořádně vidět.) Tomu místu kde jsme to fotily říkáme "Zvučná". Má to ce dočinění s Narutem. (Ale vy asi většinou nejste otaku... no, na tom nezáleží)

Strana 5. a 6.

22. června 2009 v 16:52 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Wháááááááá! Dneska jsem se překonala. XD Tyhle dvě stránky už mám pěkně dlouho nakreslený, ale dodělávat tam ty hloupý bubliny s textem je ubíjející. Hrozne mě to otravuje. Trvalo mi to nejmíň hodinu. Ale překonala jsem se!!!!! Snad je to čitelné a pochopitelné....... aspoň trochu.
Sorry za tu mizernou kvalitu.... všecko hold nezvládnu. Snažila jsem se to vyfotit nejmíň milionkrát.... ale pořád to nejde tak jak bych si přála.

Noc je krásná..... a já jsem zase tu.

22. června 2009 v 1:18 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
No..... čest nočním tvorům. :D
Jsem tu...... nechtělo se mi dneska příliš jít spát. A otravuje mě tu nějaká moucha. Pořád mi leze po obrazovce. Chjoooo.
No... za chvilku už si půjdu lehnout. Otec se v půl druhý vrátí domů, tak bych za chvíli měla jít.
Dostala jsem se ke krásnému dvoustému dílu Bleache.... tak jsem za chvíli na konci. Přece jen to stihnu ještě před prázdninymi. Mayuri je svině. Kéž by byl opravdu mrtvej. Chudák Szayel Aporro.... No... nemůžou všichni přežít, co? (whaha.... hlavně že všichni víte o co jde? :D)
Co takhle si dát trošku popíčku? Ahhhhh..... poslední dobou už to s těmi extrémními videi přeháním. Měla bych se nad sebou zamyslet. Ale je noc.... a já mám vyjímečně dobrou náladu. Tak proč si trochu neosladit život. Envyyyyyyyyy (trochu Full Metal Alhemist do toho umírání XD!!!!!!!! (Joooo a hlavně si nevšímejte toho stupidního textu tý písničky)

YONE

Bye byeeeeeeeee!

Yone

Zastvit čas... nechci ten konec. Nestojím ani o prázdniny. Nechci!

21. června 2009 v 17:11 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra

CHjooo..... kéž by se zastavil čas. Už jen tenhle týden. Tenhle týden... a pak? Kdo ví... Může to být už jen horší, nebo lepší. Ale horší to bude spíš. Jediné co vím je, že už nebudu ve tříde s Tayou a Kyuu a to, že oni dvě spolu budou. Tušila jsem to. A zbytek třídy? Už se mi sotva podaří narazit na takovej kolektiv. Budu plakat. Celej ten pátek. Ne.... nechci aby to skončilo. Jeeště neeeeeee.......
Ve skutečnosti je mi ale stejně nejvíc líto, že nebudu s těmi dvěma. Vidět se jednou za dlouhou dobu na cospaly srazu nestačí. Chci s nimi být!

Co když to bude tak, že semi vzdálí? Co když se já vzdálím jim? Lidé se změnou prostředí mění. Myslíte, že by to mohle být jinak? Byli jsme spolu devět let. Krátkých devět let........... a zdá se mi, jakoby tomu nikdy nebylo jinak. Nedokážu bez nich být. Jakoby byli součástí mého já........ jaké by to bylo, kdyby vám někdo zčistajasna urval ruce?

Hlavně mi nikdo nepište ať se postavím na vlastní nohy, nebo něco toho rázu. To by bylo jako od mích rodičů, když jsem se před nima o tom z mojí hlouposti zmínila. "určitě se nejdou jiní lidé..... třeba potkáš někoho lepšího..... atd atd.... bláááá blááááá bláááááá!" Nechci!!!!!!!!


Yone.

Jsem tak trochu....... hodně hluboko.

Ichimaru Bye Bye remix. XD

19. června 2009 v 16:53 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Whahahahaha! Tohle je úúúúplněěěě úúúúúúžasnýýýýýýýýý!!!!! Pokud tomu kdo se na tohle podívá víc než dvakrát nehrábne, je fakt borec!!! (Já jsem se na to dívala asi desetkrát!!!!!) WhahahahahahahahahahahhahahahahahahaaahhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaNeeeee!!! Nedívejte se na tooooooooooo varuju váááááááááááááááássssss!!!!!!Ještě pořád máte čas si to rozmyslet!!!!Whahahahaha....... no.... nedivte se mi... jsem hroznej magor. XD XD XD


YoneNádherný den s Tayou

16. června 2009 v 16:30 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Tenhle článek se vztahuje ke včerejšku, akorát jsem to sem včera nemohla dát....


Zas jeden z krásných dnů. Ah! Já se mám v poslední dobu tak krásně…. Je to až podezřelé. Nechtělo se nám po škole domů a tak jsme jeli s Tayou a Kyuu a Karin do Divoký Šárky. Nebylo to nic moc… a tak jsme se rychle rozhodly vrátit. V autobuse jsem seděla vedle Tayi a poslouchali jsme Nightwish. Cesta byla dlooooooouuuuuuuuhááááááááááááá. Na Palmovce se od nás odpojila Kyuu, protože se musela jít domů učit fyziku. Jeli jsme dál…… Na Rajské zahradě kde obvykle vystupuji i já se od nás odpojila Karin a já jela dál s Tayou na Černý most, protože jsem chtěla jít do Globusu pro cédla a Taya byla tak hodná, že mě šla doprovodit. Koupily jsme si i bílý pudr na dětskou zadnici, protože takové věci se prostě hodí. A protože se nám ještě nechtělo domů, tak že budem ještě někde zevlovat…. A tak jsme tam jen tak seděli, pod odkvetlou sakurou, s deštníkem, protože začínalo pršet, pouštěli jsme si soundtrack ze Silent Hillu a povídali si o všem možném. Pršelo čím dál tím víc a lidi co chodili kolem nás, se na nás dívali jako na totální šílence. Bylo to parádní. Měli jsme mokrý záda, protože ten deštník byl pro dva trošku malý, ale bylo to krásné… nádherné počasí… nádherný déšť, krásná atmosféra. Když už přestalo pršet, šly jsme do Zvučné a fotily tam. (Mě. XD Ale nejsem tam pořádně vidět… jen siluety. Fotila Taya, na svůj mobil…. Ty fotky sem snad později dám, pokud je Taya dá na svůj blog).
Prostě to bylo nádherné…. Taya, děkuju za krásnej čas! Škoda že jsem musela už ject domů.

Nezdám se vám tak trochu jako schizouš?

14. června 2009 v 23:52 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Nezdám se vám tak trochu jako schizouš? Protože mě to tak přijde. Už jen když se podívám na ten blog. V jednu chvíli články o anime a o tom, jak se mám krásně.... a v druhou chvíli srdceryvné básničky. A já v těch chvílích ani nedokážu napsat nic pozitivního! Prostě mám takové výkyvy nálad. Je noc, jsem potají u compu, poslouchám Aiden.....
Ale když se podívám na to co píšu, jako by to psali dva lidi. V jednu chvíli unikám z reality v anime a pak zase narazím. Nebo se mi to jen zdá? Jakoby můj život byl napůl sen. Napůl se vznáším a napůl se plazím v prachu. Jak Paradoxní.
Chjoooooooo............ V jednu chvíli mám chuť polovinu článků co píšu smazat a v druhou chvíli bych zase mazala tu duhou. Je to na nic. Ničemu nerozumím! V jednu chvíli se směju a v druhou mě rozpláče jen jediné slovo. V jednu chvíli se lituju a v druhou na sebe nadávám.A z tohohle článku je mi taky zle. Jakobych si přibíjela výko na rakev.


Sláva nočním tvorům.....

Yone-
Poloprázdná.

Procházka a proměna, když jen Prázdní bdí.

14. června 2009 v 23:12 | Yone |  Pár veršů z mé hlubiny
Projdu se procházkou kolem hřbitova,
abych spatřila krásu domova.....
Má chiméra směje se, ty to víš,
co na dně propasti uvidíš?
Utíkám lesem se smíchem šíleným,
Zabila jsem vránu úderem jedním a cíleným.
Zazpívej své sbohem samotě,
Naposled potěš se s ozvěnou,
Život tě pozná jinou, ne však změněnou.
Jak když se chiméra převlékla za kotě.
Utíkej s řevem co energii dává,
jako když chiméra po staletí vztává.
Zasěju se večeru, zasměju se ránu,
A potom se smíchem, změním se ve vránu.
Ach.... jak miluju to ticho noci.
Když jen Prázdní bdí.Yone

Chjoooo..... další hloupá rádoby-básnička. Sním o tom, že dokážu napsat něco opravdu originálního. A taky jsem chtěla být trochu pozitivní... Ale asi toho nejsem schopná.

Strana 4.

14. června 2009 v 16:45 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Whááááááá! Další strana. Zvládnutá v rekordním čase: čtyři hodiny. Ale teď jsem se trochu zasekla. Nevím jak dál….. Hikaru teď půjde do školy…. Ale nevím. Nevím jak to mám udělat aby se nějak dobře setkal s Akiem.

Žiju si své vlastní anime... XD

14. června 2009 v 15:38 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Konečně jsem udělala ten střih na akatsuki plášť. :D Chybí mi ještě ta červená látka, černou už mám, zip a budu to moct dokončit. :D Už se těším! Hm…. Nudím se. XD Asi udělám seznam mých oblíbenců z anime. Taaakže…. Začněme Bleachem.

Tak to bude......eeee.... Gin Ichimaru XD
Má krásný úsměv..... A hlavně se hrozně skvěle chová (a má dobré hlášk jako: Jéééé.... ono je to nezabilo? Já myslel že je to zabije.... (pořád se stejným úsměvem) Nebo Kapitán Aizen umřel, to je ale smutné, chce se mi plakat. (pořád s úsměvem.)


Urukiora Shiffa.....
No......... jeho charakter nejde vystihnout pár slovy.... to bysme tu byli ještě dlouho.
Ale je úžasný, krásný a roztomilý.

No... v Bleachi mám ráda hodně lidí.... ale to by bylo na dlouho..... Takže Narutooo......
V Narutovi je to těžší.... všecky tam mám ráda skoro stejně a není tam skoro nikdo koho bych vysloveně nesnášela.... No......
AAAh... takže Sasori, když už ho cosplayuju.
Sasori je opravdový umělec (I když Kyuu by řekla něco jiného.)
K boji používá loutky, které vytvořil z mrtvol lidí co zabil a ve svých dvaceti letech udělal loutku i z vlastního těla, takže je skoro nezranitelný a nestárne. Zastává názor, že umění je věčné.Death Note....

Mello....
Prostě ho mám ráda.
Pořád jí čokoládu.... :D
Je hrozně inteligentní, i když trochu impulsivní....
škoda že tak brzo umřel. :.(
Light Yagami.
Zastávám jeho filosofii.... a vůbec se mu nedivím že se zachoval tak jako se zachoval. :D
Full MetaL Alchemist

Envy.......
Nechce se mi vymýšlet co bych o něm napsala....
Wrath
Je roztomilý!!!!!!
Loveless
AAAAAH! Ritsukaaaaaa! Miluji Ho. XD Jedna z mích prvních anime lásek. XD
Ups.... asi jsem na mldší. XD XD

No..... nenapsala jsem ani o jedné miliontině mých oblíbených postav a ani o desetině anime na které jsem se dívala, nebo se dívám..... ale už mě to nebavíííí... ( a vás to asi taky nebaví, pokud jste e dočetli až sem. XD)YONE

Wháááá! Dneska byl taaak vtipnej den. XD

12. června 2009 v 17:09 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra

Dneska byl hrooozně vtipnej den. XD
Ve škole jsme se nic neučily a první hodinu jsme byli na compech. Ve škole jsou compy hrozná nuda a tak jsme prolejzaly deviantart a dívali se na devianty lidí jako SasuMaky a Rob-San…. A vůbec různých lidí od Dreaming Ninjas (Druhá česká cosplay skupina). A našla jsem parádní obrázek. Kreslila to Sawitatsu. :D (U DN se jmenuje Tatsuki…. Mimo jiné cosplayuje Urukioru… ) Hrozně se mi líbí! XD Ale já jsem prostě vadná…. Obzvlášť, když mám dobrou náladu. XD Nejvíc mě dostává "Mrtvej Mayuri" a To jak dole vyobrazila Gina Ichimaru XD… a to jak Renjimu nakreslí knírek je taky docela vtipný! Chjoooooo já jsem tak divně náladová!
Celej den jsem se hrozně smála různejm kravinám, Piyon, jako třeba tomu, že budu pracovat jako revizor nebo řidič tramvaje (myslela jsem to vážně). Piyon. A pak jsem si konečně šla koupit tu látku na akatsuki plášť. Je celkem dobrá… i když trochu tenká. No, aspoň se v tom neupeču. Zatím mám jen černou… a mám jí šíleně moc. Asi mi zbyde i na Shinigami ohoz. :D Piyon. Piyon Piyon Piyon!
A poslední hodinu jsme si na compech kreslili s Kyuu v malování, protože nešel internet. Nakreslili jsme velké umělecké dílo. Kyuu si ho dá na deviant…. Je na něm Štěpán Janek- to je jeden hrozně ftipnej cosplayer. Taky od DN. Říká si Máma. A
cosplayuje Sakuřinu Zhulenou EMO mámu. (Zjevně je to postava kterou si sám vymyslel) a Chiyo a pak ještě Misu z Death Note. No… je to tak trochu transvestita. XD.


Video o mém miláčkovi z Bleache..... XD Gin Ichimaru. Líbí se mi jeho úsměv. XD Ale nejlepší je to jak se chová.... říct s úsměvem "Kapitán Aizen umřel, to je ale smutné, chce se mi plakat." Může opravdu jenom on.XD

Omlouvám se za nesmyslnost tohoto článku.Yone

Třetí strana

11. června 2009 v 17:36 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Whááááá! Kreslila jsem se s tím celou předvčerejší noc. XD Ale baví mě to.....Krásný den, jako dlouho ne. Děkuju Taya, děkuju Aiko..... Těším se na zítřek.

10. června 2009 v 17:12 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Dneska byl jeden z nejúžasnějších dnů za poslední dobu, ne-li za život. :D Skoro mám chuť smazat ty nesmyslné sebelítostivé články! Ale hezky popořadě….. Jak říkám…. Nechtělo se mi do školy a tak jsem byla celou noc vzhůru. Cestou do školy jsem sebou málem šlehla, hrozně se mi točila hlava a bylo mi zle. Litovala jsem, že jsem radši nezůstala doma. Přijedu do školy, cestou potkám Andy (Hinata z našeho cosplay teamu) a do třídy dojdeme spolu. Uvítá mě Taya….. říká, že Kyuu nepřijde a že si tedy mám sednout s ní. (říká to velmi hezky). Písemka z matiky…. Nebyla jsem ani trochu připravená, ale z nevysvětlitelných důvodů mám úžasnou náladu. Vypočítala jsem pro Tayu jeden příklad, aby taky dostala čtyřku, a tři příklady z šesti pro sebe. (nevím jestli jsou dobře). Doufám, že budu mít čtyřku. Suplovaný hodiny…. Krásně jsme si povídaly s Tayou a poslouchaly hudbu z jejího mobilu. Povídaly jsme si o všem možným. O cosplay…. O škole… o tom, jak se nám nechce odejít…. O hudbě… A v neposlední řadě o BleachI. Řekla jsem jí hromadu spoilerů. XD a řekla bych, že jsem jí celkem nadchla pro Bleach. (dívala se na to už dřív, ale zatím viděla tak 30 dílů) Pak se k nám připojila i Tayina sestra Aiko, která se taky na bleach dívá. (Viděla 130 dílů). A Taya mi řekla heslo na cosplay oficiálky. Ah! Omouvám se Taya, omlouvám se Kyuu….. omlouvám se, že jsem vám nevěřila!!!! Jste ty nejlepší kamarádky na světě a nevím co bez vás budu dělat!). Až si uděláme aspoň trochu Naruto cosplay, budem dělat i Bleach. A popravdě….. skoro bych řekla, že se na to aspoň já s Tayou těšíme víc. :D Budu moc být Gin Ichimaru!!!!!!!AAAAAAHHHHH! To byla jedna z věcí co jsme si přála. A Taya bude Shifaa Urukiora- moje oblíbená postava číslo 2. Sama jsem jí ho doporučila….. Ona se na něj totiž opravdu hodí. Je tak krásná a roztomilá jako on. :D A ačkoliv s ním neviděla ani jeden díl, už se do něj hrozně zažrala. :D Aiko ještě neví za koho půjde z Bleache.
Šly jsme na Petřín, žraly nedozrálý třešně a trapčily z Bleachem…. A bylo to úžasné! Aiko, Taya… i když si to nikdy nepřečtete, děkuji za krásný čas.


Yone.

Druhá strana....

9. června 2009 v 16:24 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
AAAH! Tak jsme to dokončila! A v rekordním čase!! Asi jenom čtyři a půl hodiny kreslení v kuse. XD Ale já se to naučím! X3 Naučím se kreslit trochu rychleji. (Omlouvám se za mizernou anatomii) (Předchozí strana (První) XD)
Dávám k tomu Chizuru- od miláčku Gazette. :D Můj oblíbený song.

Yone.

První stránka čehosi, co se pokouším kreslit/ psát....

9. června 2009 v 10:03 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
vím... není to nic moc. Začínala jsem to kreslit včera ráno. Chtěla jsem to odfláknout, ale stejně mi to zabralo celej den a dokreslila jsem to až dnes. Další pokus o pseoudo "mangu". Chjo.... měl to být jen normální komix, ale zapoměla jsem kreslit "evropským způsobem" takže se to čte jako manga: z prava do leva.
Jako úplný začátek je to asi trochu nepochopitelný.... skroro si říkám, že by bylo lepší dát to sem až toho bude víc. Ale jak se unám tak bych to sem pak nedala vůbec. Nikdy v životě jsem nic takového nedokončila (můj rekord posledně bylo 8 stránek).

***

Všecka jména co tam dám budou Japonská, protože se mi to líbí, ale místo kde se to odehrává je neurčité. Akio znamená "zářící kluk" i když je to trochu ironie. Ale vybírám jména prostě jen podle toho jak se mi líbí. Uvažuji, že toho druhého pojmenuji Hikaru... Nebo možná Natsushi.
Nejvíc mě bavilo kreslit ten poslední obrázek.

Yone....

PS: dodělávat tam ty bubliny v compu byla taky noční můra. Představovala jsem si to líp........ :D


Ichi-Izuru... :D Mě už totálně hraabe. Radši mě neberte vážně.

8. června 2009 v 12:59 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
AAAH!! Asi bych se neměla tolik dívat na Yaoi. XD Už jsem zdegenerovaná....... Když Ichimaru a Kira by byli tak krásný pár, kdyby Bleach byl Yaoi. :D Omlouvám se všem co takovéhle věci nemají rádi.... Ale tohle je blog o mě, tak se nebudu držet spět X3 *.* . Jedna osoba na jednom nejmenovaném fóru mi vysloveně řekla, že se jí z jednoho takovéhohle mého obrázku zvedl kufr a ještě horší věci. A že mám blbě anatomii. Tak se za to předem omlouvám. Doufám, že nikomu nezpůsobím nějakou podobnou újmu na zdraví. :D

ČEST NOČNÍM TVORŮM. XD

8. června 2009 v 3:18 | Yone
čest nočním tvorům! Kunichiwaaa! Vypila jsem dvě kávy a nemůžu spát ani kdybych chtěla. Ale budu vzhúru až do rána.
I když... pravda je, že já jsem noční tvor i sama o sobě. Možná si dám noční porcházku. :D Je to přece jen méně riskantní než být v noci na compu. Kdyby mě tu rodiče přistihly, měla bych utrum........

Seyonara.

Yone.

Probdělé noci tvorům ze tmy a léčivý déšť.

8. června 2009 v 2:37 | Yone |  Pár veršů z mé hlubiny
Pár kapek černého deště

do skleničky od léku ukryji,
mé dvě tiché múzy neusly ještě,
do srdce si křížek vyryji.

Nechci slyšet o světě,
je jako jed pro duši.
Můj svět podobný je kometě
-jen kus ledu, o citu nic netuší....
Žiju na malé temné planetě.

Lidé co jsou kolem nás,
snad jenom jed pijí,
ta trocha deště- jedna z krás,
co v nitru mích múz žijí.

Probdělé noci tvorům ze tmy,
spát ve dne svým múzám dám.
A nám prázdným čas před tím, než se setmí
a léčivou vodu když se cítí sám.

Nesmyslné blouznění,
prázdná slova nic nespojí,
trochou léku celý svět nezměním,
tak zamknu se v duši jak v pokoji.
Yone

(Yone je noční tvor. Půl třetí ráno pryč a ona ještě nespí............ celou tu dobu jsem psala tuhle básničku (přeháním) ale i tak nedává smysl.... já prostě píšu a píšu první co mě napadá. Skoro mě to až děsí, jaké věci se mi honí hlavou........)