Srpen 2009

Tak sem se přestěhovala......

24. srpna 2009 v 13:41 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
TAk joooo!!! Jsem přestěhovaná! Nenávidím totiž název tohoto blogu už slušnou dobu. Nějak mi to nesedí. Takže jsem se přestěhovala jen kvůli tomu. My Deep Loneliness? Už ne..... nejsem tak uzoufanej typ, i když se to někdy zdá...... jsem náladová. Příšerně náladová. A opuštěná si taky někdy připadám, každý se tak asi někdy cítí. Ale není to až tak hluboké.
Teď to je way-to-nepenthe.blog.cz
Docela se mi ten název líbí. A nebude se mi to příčit psát až se budu přihlašovat. way-to-nepenthe.blog.cz
VŠECKY BLOGY CO JSEM POVAŽOVALA ZA "ZPŘÁTELENÉ", NEBO JAK SE TO ŘÍKÁ, ZA NĚ POVAŽUJI I NADÁLE. CHODÍM K VÁM RÁDA, LIDI! POKUD JSTE I VY NAVŠTĚVOVALI TENTO BLOG, RÁDA VÁS UVIDÍM NA MÉ NOVÉ ADRESE!
JÁ JSEM SE NEZMĚNILA. JEN NÁZEV BLOGU. YONE

Yone


(nezlobte se na mě pokud nemáte rádi digimony. :3 Jsem sentimentální. To mě asi nepřejde.......)

Řetězák pro vymyšlené postavy....

24. srpna 2009 v 0:12 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Tak jo, tohle jsem vzala na blogu dead-art.blog.cz od mé milé Jane.
Jak už stojí v názvu, je to prostě řetězák pro vymyšlené postavy. (takže se tu dozvíte pár věcí napřed z mojí pseudo-mangy). Zatím jen o Akiovi.
Pokud máte vlastní postavy, tak vám to doporučuju. (a pak dejte odkazy. Baví mě to číst. X3)
Pravidla..... hm..... to je asi jasné. Psát se mi to nechce.


Chjoooooo....... tohle dokáže fakt naštvat. (*ale jen někoho, kdo je taková sentimentální, na digimonech závislá BAKA jako Yone*)

23. srpna 2009 v 23:48 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Ale neeeeee! To snad není možnýýýýýýýý!!! AAAAAH! 45tej díl Digimonů není k sehnáníííííííííí!!!! Týýýý jooooo..... a já se tak těšila na Bitku Matta a Taie.......... aaaaahhhhh...... to je otrava........ neeeeeee.......... tomu nevěřííííííím! Musím se to jít pokusit vyhledat.

*výlev sentimentálního magora*

Yone

edit: Hmm..... tak ten díl nebyl tak vodvazovej. Matt se prostě choval na zařátku jako idiot. Ale ten konec je slušnej. (Matt se vydává hledat sám sebe......)

Pro změnu čest nočním tvorům!!!!!!!! A pár nových věcí..... asi přestěhuju blog.

23. srpna 2009 v 23:13 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Taaaakže..... no, nedělní noc. XD Yone prostě musí riskovat noční comp když otec není doma. (matka má tvrdší spánek. X3).
Přemejšlim, že tenhle blog přestěhuju. (mělibyste mě rádi, i kdybych měla jinou adresu? XD) Prostě mě tahle štve! Je přihlople uzofaná. Necítím se ani z poloviny tak osamělá, natož hluboce. No.... když jsem to zakládala, byla jsem skoro na dně. (viz. první článek). Ale teď mi to přijde docela hlopé. Tý jo, vždycky psát něco takového, když se přihlašuji.... no, tušila jsem, že mi to bude lézt na nervy. A přitom minulé escape-from-reality mi tak vyhovovalo. *fňuk* no..... už je to zabráno. škoda, neváhala bych. Takže uvažuji něco jako
"my-way-to-nepenthe" (.blog.cz)
"way-from-coloured-darkeness" (.blog.cz (pokud to není moc dlouhý název. XD Asi použiju to první..........))
A za chvíli se pudu dívat na 44tý díl Digimon Adventure. (už jsem to skoro stáhla) Je to můj oblíbený. Bude hodně o Mattovi. (Wháááááááááá) Fakt, už se těším. To je díl co chci vidět už pět let!!!!! (jako malá jsem měla Digimony zakázané a mohla jsem se na ně dívat jen u babičky!)

DigimonAdventure.png Cover - Digimon Adventure image by Rayana_Wolfer

Yone si založila profil na youtube. :D

17. srpna 2009 v 12:17 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Yo

Založila jsem si profil na youtube. Zatím to není o ničem jiném, než že si přidávám videa do oblíbených, ale možná, možná, možná, až budu mít nějaké zajímavé video př. z našeho cosplay srazu, tak ho tam hodlám dát. Hmmmmm.......
No, ale spíš jsem se zase nudila a musela jsem si založit profil na nějaké nové stránce kde ho ještě nemám. XD Hi hihi....
No, je to takhle......
Odkaz.....

Žijte blaze. :D

Yone

Koho máte nejradši z Digivyvolenách dětí? Hihihihi...... Yone má dneska extrémně dementní náladu.,,, Radši si mě moc nevšímejte....)

16. srpna 2009 v 22:25 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Hmmmmm.......

Já mám nejradši Matta (Yamato Ishida)..... Láska z dětství. Jo jo.... vím, že jsem sentimentální. Ale fakt! Matt je prostě nejlepší. A pak T.K. (v originále Kito.... Kito je hezčí než T.K. Ti američani jsou aleeee...... všecko musej přejmenovávat, jenom proto, že to neuměj vyslovit!)

No, ale radši mě dneska neberte moc vážně. (byla by pěkná otrava být pořád vážný. :3) je pozdě večer, jsem unavená, ale nemůžu usnou, a nebyla bych to já, kdybych nevyužila jakoukoliv šanci dostat se k compu. XD)


Končím. Anketa, zde! X3

Yone

Ode dneška vidím. Snad už navždycky.

15. srpna 2009 v 16:31 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Jooooo! Konečně mám kontaktní čočky! A to jsem se bála, že první den ve škole neuvidím na svoje spolužáky. Ahhhh! Jak já nenávidim brejle! A už je nebudu muset nosit! (ale ne že bych je někdy nějak vírazně nosila). No.... tak mam tři dioptrie. A taky mam příšerně malý zakřivení oka- hmmm.... skoro si říkám, že to v překladu asi znamená, že mám hodně velký oči. Uf..... skoro se na to kontaktní čočky nevyráběj. Vlastně bych se neměla předčasně radovat...... protože pokud se zjistí, že mi ty, co mám právě v očích nepadnou, budu se muset vrátit k brejlím nadobro. (*doufá, že se tak nestane*) Protože pak už se prodávaj větší jenom denní, a to je tak drahá záležitost, že mi to otec nikdy nezacvaká. (ani ve snu! I když mě se zdaj takový kraviny, že ve snu by to koneckonců bejt mohlo). (ale komu by se chtělo platit 750 za čtrnáct dní?).

No nic..... každopádně teď mám na měsíc kontaktní čočky, co jsem tam dostala když jsem si to skoušela. (takže i kdyby mi nebyli, tak si je první den do školy stejně vezmu!)


Yone

Útěk tunelem za světlem duhy

14. srpna 2009 v 16:23 | Yone |  Pár veršů z mé hlubiny
(Nehledejte žádnou souvislost mezi tou věcí a jejím názvem....)

Tož.... tohle jsem psala pěkně dávno.... A vlastně to ani není pořádně dokončený. A Asi ani nikdy nebude. Mám poslední dobou dost silný výkyvy nálad..... A...... často jen tak ležím a zírám do stropu.
Na lůžku ležela celá bledá,
odpojili jí od dýchání....
tu, co únik z reality hledá,
čeká už jenom strádání.
Někde hluboko v nitru mě to tlačí...
Vidíš tu barevnou ledovou klec?
Jednou za čas ti to stačí!
Koukej si odvyknout na tu věc!
Mám pro tebe lék v krabičce duhový,
pořád jen čekáš, kdo tvý nesmyslný otázky odpoví?
Tak se zasměj času
a přestaň doufat v "zítra"
...................................................Strana 14. až 18

14. srpna 2009 v 14:46 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Whaaaaaa....... No, tak jsem to dotáhla až sem. I když jsem s tim už několikrát málem sekla. XD (naposled když jsem si koupila Padlý měsíc). No.... Ale když nebudu kreslit a psát, tak se to v životě pořádně nenaučím. No... dostala jsem to pěkně do slepé ulišky. Teď abych to zase dostávala zpět...... AAAááááách jo! XD
Příští tejden jedem k babičce, tam se nikdy nic neděje... takže pravděpodobně budu pokračovat.

Nekozawa

13. srpna 2009 v 15:30 | Yone
Hihi.... asi jsem se zamilovala. XD
Umehito Nekozawa...... hihihihihi..... Jsem fakt BAKA. No není kawaii?
Tož....... ach jo..... nevím co pořádně napsat.
Ouran High School Host Club je vůbec skvělí anime.
Yone

http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/3/25/872/25872526_nekozawa.jpg

http://ksyu.files.wordpress.com/2006/05/nekozawa.JPG?w=377&h=252
Chci si ušít toho jeho maňáska Beelzenefa (vlastně je to strašlivá voodoo loutka).
ALe on Je tak Kawaii!

Padlý měsíc!!! ARGH! Tak to konečně máááám!

12. srpna 2009 v 17:56 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Dneska jsme byli nakupovat. (s babičkou. XD)
Ale to je vedlejší. Konečně mám svojí mangu!!! ARGH!!!! AaaaaaURGH! (whahahaha.... jsem baka).
Už jsem to celý přečetla. (boužel). A je to něco úžasnýho!!!! PAdlý měsíc. Heh.... znovu musím děkovat Anette, dozvěděla jsem se o tom díky ní! (Arigato!!!)
No.... už jsem se začínala bát, že si první den ve škole nebudu moct číst mangu. AAAAAAHHH!
Teď zrovna jsem totálně Nyappy!

Překreslila jsem první stranu....

10. srpna 2009 v 20:36 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
Whahaha...... jak to napsat. XD Prostě jsem se na tu bejvalou první stranu nemohla dívat. Tohle taky není nic moc. Vlastně to není o moc lepší. Ale když už jsem se s tim čmárala..... no, připadá mi to celé trochu hloupé. I když, když jsem to srovnávala...... ARGH! Moc mluvím!!!!!! (No.... to je jedno.) Prostě jsem to překreslila. Až budu mít víc stran, tak to stejně předělám tak, aby to bylo třeba vždycky po deseti, nebo po dvaceti stranách.......
No..... raši už nic psát nebudu. Jsem BAKA.

DNA Angel

10. srpna 2009 v 10:01 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Týýý jo! TAk jsem se začala dívat na DN Angel. Dozvěděla jsem se o tom díky Anette (Arigato. :D) Je to fakt uplně skvělí anime. Všem doporučuju. :D AAAAAAAAHHHHHH!

Další z nádherných dnů....

8. srpna 2009 v 12:09 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
(auu auu... moje bolavý nožky. XD)
Včera byl nejlepší den za celé prázdniny. Byli jsme zase venku s Tayou. Otec nebyl doma a maminka mě pustila úplně v pohodě. (S otcem je okolo toho vždycky spousta řečí.) Procházeli jsme se po Čerňáku a byli jsme na spoustě nádherných míst. Bavili jsme se úplně o všem. Chvíli jsme se smáli a vzápětí se bavili o úplně vážných věcech. Ušly jsme určitě spoustu kilometrů, protože když jsem se v devět dostala domů, zjistila jsem, že mě nesnesitelně bolí nožky. Ale ani to mi nedokázalo zkazit mojí úžasnou náladu. Měla jsem ten skvělí, naivní pocit, že to takhle zůstane. Že spolu budem moct chodit ven častějc a častěc, a že to nakonec otci už ani nebude vadit. Dneska půjdem ven zase. Těším se, ale až se otec vrátí, myslím, že mi úplně zkazí dnešek. Maminka se ho ptala, jestli budu moct. Dovolil mi to, ale není rád. Vůbec nic o mě neví…. Ani o Taye ne. Řekl, že má pocit, že za ní vlaju. Ale to není pravda! On sám si vlaje za M.K. (iniciály jednoho pána co se s ním hodně přátelí. Což docela komplikuje mojí situaci. No… ale to je jedno . O tomhle tenhle článek není.)
Taya mi doporučila jedno takoví anime. Menuje se to Ouran High School Host Club. Viděla jsem už kousek prvního dílu a je to fakt skvělý! Až se dodívam na Digimony (*chichotání*) tak se na to budu dívat.( *těší se*)
No… za chvíli vyrážím za Tayou a chci ještě nakreslit obrázek pro ségru na uvítanou (dnes se vrací z tábora).

Tak se mějte.

Yone

Čest nočním tvorům...... Dívám se právě na FMA

7. srpna 2009 v 1:59 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Právě se dívám na Full Metal Alchemist 2- Bratrství. Stáhla jsem si to do compu. XD A je to fakt skvělí! Dívám se na něco, v úplně úžasný kvalitě! Můžu to roztáhnout na celou obrazovku a není to ani trochu rozmazaný! A krom toho se mi sami od sebe pouští jeden díl za druhým. X3

Zejtra si jdeme zase vyhodit z kopýtka s Tayou. Už se těším. :D

Dneska jsem až do 00:10 pomáhala mamince se skládáním prádla: má to jenom samé výhody. Neusnete, když potom chcete jít tajně na comp, můžete tam jí o dost dřív a ještě pomůžete mamince. No, jsem Nyappy. http://blazingeyes.files.wordpress.com/2009/02/11-november-fullmetal-alchemist.jpg

Zmizení....

6. srpna 2009 v 15:11 | Yone
Minou prázdniny, a ztratí se tři blogy, na které jsem pravidelně chodila. Tři lidé.... Kde jste teď? Zůstala jenom prázdnota..... jako by se ztratily.
Cathy
Trophy
Henki
Kde jste teď?

Digimon!

6. srpna 2009 v 14:42 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Whahaha.... nějak jsem se zažrala do Digimonů. Možná jsem trošku sentimentální, ale zjistila jsem, že to absolutně žeru. Některý věci se nemění. XD Od předpředvčerejška, co to sleduju, se mi podařilo vidět čtrnáct dílů. A prostě na tom ujíždím. Právě mi došel limit na megavideo, ale v noci otec není doma, tak asi zase zločinecky zapadnu na comp. :P (*zlý úšklebek*) Nejvtipnější jsou ty věci, co tam ty děcka řešej. (debaty o tom, s čim máš nejradši vajíčka.) a občas maj fakt vtipný hlášky, i když je to samozřejmě pro děti, takže nic složitého. :3. Mimi je dilina (ale ne, zlomila jsem si nehet!..... ) A Matt je nejlepší! (S Taiem by byli Kawaii Yaoi pár. XD). A je to hodný bráška. XD
Whahaha..... tenhle článek, to je zase výšplecht!
Našla jsem hrozně kawaii cosplay!
Hey! Matt se v originále menuje Yamato Ishida. XD Ale stejně mu budu říkat Matt- znám to tak sedum let. XD


No, žijte blaze.
Yone

Strana 11-13

4. srpna 2009 v 12:52 | Yone |  Krátký únik z reality- můj komix/manga
No.... tak tohle jsem kresla ty tři dny co jsem doma. :D No..... když jsem kreslila, věděla jsem přesně co k tomu chci napsat, ale teď mě nenapadá ani slovo.

Akio se začíná chovat divně. Ani já nevím, co s tím jeho chováním udělám.... má v tom trochu bordel, chlapec. XD Tedy... spíš já v tom mám bordel. Chtlěla jsem sem dát čtyři strany, tu čtvrtou už mám ze třetiny taky dokreslenou, ale slíbila sem, že to sem přidám dneska, i když to s takovou půjde trochu mimo kontext- aspoň budete napnutý. XD (dělám si srandu.... ještě to vůbec napínavý není. :3)


blaaaahahahhahahchrrrrrrtrXSXSx

3. srpna 2009 v 18:10 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
Víte co lidi? Jsem asi ulítlá, ale dívám se na Digimony. XD Nějak tak jsme byli s Nicole na chatě a bavili se o tom, jak jsme se na to jako malý dívaly a hráli si na to. XD No... nevim jak dlouho mě to bude bavit. XD Ale nostalgie je nostalgie.

http://i1.ytimg.com/vi/hNAr9AYmnRI/default.jpg

Jak jsme byli u moře aneb Chorvati sou socky.

3. srpna 2009 v 12:21 | Yone |  Pár poloprázdných slov z mého nitra
První dva tejdny prázdnin jsme byli u moře, V Chorvatsku (protože jsme socky). Byla s námi i Kyuu-kun. Nebudu sem psát nic moc, jenom nějaký útržky, poznatky a podobné nesmyslné věci.
-Chorvati jsou socky co pořád jenom sádlí v moři a jedí Baškotin. (na to jsme přišly s Kyuu docela sami!)
-Aizen je perverzní pedofilní úchylnej otec Byakuyi (soukromá záležitost..... asi to tu chápem jen já, Kyuu a ségruš.)
-GluttoWrath for love, life and forever, aneb: Kdo půjde na náš Glutowrath yaoi sraz? XP (Toho si taky radši nevšímejte.... XD)
-Kyuu vymyslela takovou skvělou mangu. Je fakt skvělá, ale zakázala mi o tom sem moc psát, takže si musíte počkat až to vydá. (ale to bude v japonsku, takže se to sem stejně nedostane.) Ani nechtějte vědět ja to vzniklo. XP
-Moje ségruš tančila na náměstí jednoho sočiš Chorvatiš města jednu takovou skvělou soustavu a Kyuu to natáčela na mobil. Až to dá na Youtube, tak to sem přidám.
-Jinak.... nudily jsme se, celý dny jsme se váleli v pokoji, nebo sádlily v moři, což nás pěkn otravovalo, ale když se na to zpětně dívám, nebylo to tak hrozné.
-jo, a taky jsme furt něco čmárali. Tady jsou nějaký obrázky co jsem tam nakreslila... (nejsou tedy nic moc. *-*)

Nějakej Bishík...... dala jsem mu i jméno, (i když je to tak jediný co jsem k němu vymyslela) ale už si to nepamatuji....

Morčecí Kostra.... pořád jsme tam mleli něco o Morčatech. (Když jsme byli malý, měli jsme morčata a hrozně jsme je žrali..... :) )


No.... A tohle je Natsushi....... Je to nějaký Bishík do mojí budoucí "mangy"
, ale tu budu kreslit až za dlouho.... nejdřív se chci naučit kreslit. A pořádně vymyslet ten příběh. Už jsem toho vymyslela docela dost.... :D No, ale to je ještě daleká budoucnost.Už mě nebaví sem dávat ty obrázky..... mám jich sice ještě spoustu, ale kašlu na to. Jdu se dívat na Devil May Cry- dokud ještě můžu bejt na compu.... :...(

S Láskou Yone.