Krátký únik z reality- můj komix/manga

Řetězák pro vymyšlené postavy....

24. srpna 2009 v 0:12 | Yone
Tak jo, tohle jsem vzala na blogu dead-art.blog.cz od mé milé Jane.
Jak už stojí v názvu, je to prostě řetězák pro vymyšlené postavy. (takže se tu dozvíte pár věcí napřed z mojí pseudo-mangy). Zatím jen o Akiovi.
Pokud máte vlastní postavy, tak vám to doporučuju. (a pak dejte odkazy. Baví mě to číst. X3)
Pravidla..... hm..... to je asi jasné. Psát se mi to nechce.

Strana 14. až 18

14. srpna 2009 v 14:46 | Yone
Whaaaaaa....... No, tak jsem to dotáhla až sem. I když jsem s tim už několikrát málem sekla. XD (naposled když jsem si koupila Padlý měsíc). No.... Ale když nebudu kreslit a psát, tak se to v životě pořádně nenaučím. No... dostala jsem to pěkně do slepé ulišky. Teď abych to zase dostávala zpět...... AAAááááách jo! XD
Příští tejden jedem k babičce, tam se nikdy nic neděje... takže pravděpodobně budu pokračovat.

Překreslila jsem první stranu....

10. srpna 2009 v 20:36 | Yone
Whahaha...... jak to napsat. XD Prostě jsem se na tu bejvalou první stranu nemohla dívat. Tohle taky není nic moc. Vlastně to není o moc lepší. Ale když už jsem se s tim čmárala..... no, připadá mi to celé trochu hloupé. I když, když jsem to srovnávala...... ARGH! Moc mluvím!!!!!! (No.... to je jedno.) Prostě jsem to překreslila. Až budu mít víc stran, tak to stejně předělám tak, aby to bylo třeba vždycky po deseti, nebo po dvaceti stranách.......
No..... raši už nic psát nebudu. Jsem BAKA.

Strana 11-13

4. srpna 2009 v 12:52 | Yone
No.... tak tohle jsem kresla ty tři dny co jsem doma. :D No..... když jsem kreslila, věděla jsem přesně co k tomu chci napsat, ale teď mě nenapadá ani slovo.

Akio se začíná chovat divně. Ani já nevím, co s tím jeho chováním udělám.... má v tom trochu bordel, chlapec. XD Tedy... spíš já v tom mám bordel. Chtlěla jsem sem dát čtyři strany, tu čtvrtou už mám ze třetiny taky dokreslenou, ale slíbila sem, že to sem přidám dneska, i když to s takovou půjde trochu mimo kontext- aspoň budete napnutý. XD (dělám si srandu.... ještě to vůbec napínavý není. :3)

Strana 9. a 10.

2. července 2009 v 15:45 | Yone
Tak a teď jsem se extrémně překonala! XD Přidávám další strany v rekordním čase. No.... tu desátou jsem dokreslila dneska. Ale devátou už nějakej čas mám.... A nesmějte se mi že neumím autíčka! XD

Jo... a jako hudbu dáme něco finského... I když Finové většinou hrají angilcky. Pro Anettu. :D Ptala ses na fisnskou hudbu? No... řekla bych že ty skupiny většinou znáš. Věci jako Nightwish, HIM, Rasmus..... a pak Lovex, Negative.....
Nightwish
Rasmus
Him
Lovex
Negative
Nemusíš si to pouštět všecko. :D

Strana 7. a 8.

1. července 2009 v 12:50 | Yone
Tak jsem se překonala! Mám nakreslených devět stran.... Ale ta devátá se mi nepodařila vyfotit, takže sem dneska dávám jen dvě. Stejně si tamtou nejsem tak úplně jista. No... to je jedno. Potřebovala jsem vymyslet další postavu....
Tyhle strany jsou pěkně strý. Asi tejden. Pak jsem dlouho nekreslila, protože jsem na to neměla náladu...... No... Jsou v trochu mizerný kvalitě. A neni to nic moc. Nějak jsem se dostala do tvůrčí krize. XD

Strana 5. a 6.

22. června 2009 v 16:52 | Yone
Wháááááááá! Dneska jsem se překonala. XD Tyhle dvě stránky už mám pěkně dlouho nakreslený, ale dodělávat tam ty hloupý bubliny s textem je ubíjející. Hrozne mě to otravuje. Trvalo mi to nejmíň hodinu. Ale překonala jsem se!!!!! Snad je to čitelné a pochopitelné....... aspoň trochu.
Sorry za tu mizernou kvalitu.... všecko hold nezvládnu. Snažila jsem se to vyfotit nejmíň milionkrát.... ale pořád to nejde tak jak bych si přála.

Strana 4.

14. června 2009 v 16:45 | Yone
Whááááááá! Další strana. Zvládnutá v rekordním čase: čtyři hodiny. Ale teď jsem se trochu zasekla. Nevím jak dál….. Hikaru teď půjde do školy…. Ale nevím. Nevím jak to mám udělat aby se nějak dobře setkal s Akiem.

Třetí strana

11. června 2009 v 17:36 | Yone
Whááááá! Kreslila jsem se s tím celou předvčerejší noc. XD Ale baví mě to.....


Druhá strana....

9. června 2009 v 16:24 | Yone
AAAH! Tak jsme to dokončila! A v rekordním čase!! Asi jenom čtyři a půl hodiny kreslení v kuse. XD Ale já se to naučím! X3 Naučím se kreslit trochu rychleji. (Omlouvám se za mizernou anatomii) (Předchozí strana (První) XD)
Dávám k tomu Chizuru- od miláčku Gazette. :D Můj oblíbený song.

Yone.

První stránka čehosi, co se pokouším kreslit/ psát....

9. června 2009 v 10:03 | Yone
vím... není to nic moc. Začínala jsem to kreslit včera ráno. Chtěla jsem to odfláknout, ale stejně mi to zabralo celej den a dokreslila jsem to až dnes. Další pokus o pseoudo "mangu". Chjo.... měl to být jen normální komix, ale zapoměla jsem kreslit "evropským způsobem" takže se to čte jako manga: z prava do leva.
Jako úplný začátek je to asi trochu nepochopitelný.... skroro si říkám, že by bylo lepší dát to sem až toho bude víc. Ale jak se unám tak bych to sem pak nedala vůbec. Nikdy v životě jsem nic takového nedokončila (můj rekord posledně bylo 8 stránek).

***

Všecka jména co tam dám budou Japonská, protože se mi to líbí, ale místo kde se to odehrává je neurčité. Akio znamená "zářící kluk" i když je to trochu ironie. Ale vybírám jména prostě jen podle toho jak se mi líbí. Uvažuji, že toho druhého pojmenuji Hikaru... Nebo možná Natsushi.
Nejvíc mě bavilo kreslit ten poslední obrázek.

Yone....

PS: dodělávat tam ty bubliny v compu byla taky noční můra. Představovala jsem si to líp........ :D

 
 

Reklama