Pár poloprázdných slov z mého nitra

Tak sem se přestěhovala......

24. srpna 2009 v 13:41 | Yone
TAk joooo!!! Jsem přestěhovaná! Nenávidím totiž název tohoto blogu už slušnou dobu. Nějak mi to nesedí. Takže jsem se přestěhovala jen kvůli tomu. My Deep Loneliness? Už ne..... nejsem tak uzoufanej typ, i když se to někdy zdá...... jsem náladová. Příšerně náladová. A opuštěná si taky někdy připadám, každý se tak asi někdy cítí. Ale není to až tak hluboké.
Teď to je way-to-nepenthe.blog.cz
Docela se mi ten název líbí. A nebude se mi to příčit psát až se budu přihlašovat. way-to-nepenthe.blog.cz
VŠECKY BLOGY CO JSEM POVAŽOVALA ZA "ZPŘÁTELENÉ", NEBO JAK SE TO ŘÍKÁ, ZA NĚ POVAŽUJI I NADÁLE. CHODÍM K VÁM RÁDA, LIDI! POKUD JSTE I VY NAVŠTĚVOVALI TENTO BLOG, RÁDA VÁS UVIDÍM NA MÉ NOVÉ ADRESE!
JÁ JSEM SE NEZMĚNILA. JEN NÁZEV BLOGU. YONE

Yone


(nezlobte se na mě pokud nemáte rádi digimony. :3 Jsem sentimentální. To mě asi nepřejde.......)

Chjoooooo....... tohle dokáže fakt naštvat. (*ale jen někoho, kdo je taková sentimentální, na digimonech závislá BAKA jako Yone*)

23. srpna 2009 v 23:48 | Yone
Ale neeeeee! To snad není možnýýýýýýýý!!! AAAAAH! 45tej díl Digimonů není k sehnáníííííííííí!!!! Týýýý jooooo..... a já se tak těšila na Bitku Matta a Taie.......... aaaaahhhhh...... to je otrava........ neeeeeee.......... tomu nevěřííííííím! Musím se to jít pokusit vyhledat.

*výlev sentimentálního magora*

Yone

edit: Hmm..... tak ten díl nebyl tak vodvazovej. Matt se prostě choval na zařátku jako idiot. Ale ten konec je slušnej. (Matt se vydává hledat sám sebe......)

Pro změnu čest nočním tvorům!!!!!!!! A pár nových věcí..... asi přestěhuju blog.

23. srpna 2009 v 23:13 | Yone
Taaaakže..... no, nedělní noc. XD Yone prostě musí riskovat noční comp když otec není doma. (matka má tvrdší spánek. X3).
Přemejšlim, že tenhle blog přestěhuju. (mělibyste mě rádi, i kdybych měla jinou adresu? XD) Prostě mě tahle štve! Je přihlople uzofaná. Necítím se ani z poloviny tak osamělá, natož hluboce. No.... když jsem to zakládala, byla jsem skoro na dně. (viz. první článek). Ale teď mi to přijde docela hlopé. Tý jo, vždycky psát něco takového, když se přihlašuji.... no, tušila jsem, že mi to bude lézt na nervy. A přitom minulé escape-from-reality mi tak vyhovovalo. *fňuk* no..... už je to zabráno. škoda, neváhala bych. Takže uvažuji něco jako
"my-way-to-nepenthe" (.blog.cz)
"way-from-coloured-darkeness" (.blog.cz (pokud to není moc dlouhý název. XD Asi použiju to první..........))
A za chvíli se pudu dívat na 44tý díl Digimon Adventure. (už jsem to skoro stáhla) Je to můj oblíbený. Bude hodně o Mattovi. (Wháááááááááá) Fakt, už se těším. To je díl co chci vidět už pět let!!!!! (jako malá jsem měla Digimony zakázané a mohla jsem se na ně dívat jen u babičky!)

DigimonAdventure.png Cover - Digimon Adventure image by Rayana_Wolfer

Yone si založila profil na youtube. :D

17. srpna 2009 v 12:17 | Yone
Yo

Založila jsem si profil na youtube. Zatím to není o ničem jiném, než že si přidávám videa do oblíbených, ale možná, možná, možná, až budu mít nějaké zajímavé video př. z našeho cosplay srazu, tak ho tam hodlám dát. Hmmmmm.......
No, ale spíš jsem se zase nudila a musela jsem si založit profil na nějaké nové stránce kde ho ještě nemám. XD Hi hihi....
No, je to takhle......
Odkaz.....

Žijte blaze. :D

Yone

Koho máte nejradši z Digivyvolenách dětí? Hihihihi...... Yone má dneska extrémně dementní náladu.,,, Radši si mě moc nevšímejte....)

16. srpna 2009 v 22:25 | Yone
Hmmmmm.......

Já mám nejradši Matta (Yamato Ishida)..... Láska z dětství. Jo jo.... vím, že jsem sentimentální. Ale fakt! Matt je prostě nejlepší. A pak T.K. (v originále Kito.... Kito je hezčí než T.K. Ti američani jsou aleeee...... všecko musej přejmenovávat, jenom proto, že to neuměj vyslovit!)

No, ale radši mě dneska neberte moc vážně. (byla by pěkná otrava být pořád vážný. :3) je pozdě večer, jsem unavená, ale nemůžu usnou, a nebyla bych to já, kdybych nevyužila jakoukoliv šanci dostat se k compu. XD)


Končím. Anketa, zde! X3

Yone

Ode dneška vidím. Snad už navždycky.

15. srpna 2009 v 16:31 | Yone
Jooooo! Konečně mám kontaktní čočky! A to jsem se bála, že první den ve škole neuvidím na svoje spolužáky. Ahhhh! Jak já nenávidim brejle! A už je nebudu muset nosit! (ale ne že bych je někdy nějak vírazně nosila). No.... tak mam tři dioptrie. A taky mam příšerně malý zakřivení oka- hmmm.... skoro si říkám, že to v překladu asi znamená, že mám hodně velký oči. Uf..... skoro se na to kontaktní čočky nevyráběj. Vlastně bych se neměla předčasně radovat...... protože pokud se zjistí, že mi ty, co mám právě v očích nepadnou, budu se muset vrátit k brejlím nadobro. (*doufá, že se tak nestane*) Protože pak už se prodávaj větší jenom denní, a to je tak drahá záležitost, že mi to otec nikdy nezacvaká. (ani ve snu! I když mě se zdaj takový kraviny, že ve snu by to koneckonců bejt mohlo). (ale komu by se chtělo platit 750 za čtrnáct dní?).

No nic..... každopádně teď mám na měsíc kontaktní čočky, co jsem tam dostala když jsem si to skoušela. (takže i kdyby mi nebyli, tak si je první den do školy stejně vezmu!)


Yone

Padlý měsíc!!! ARGH! Tak to konečně máááám!

12. srpna 2009 v 17:56 | Yone
Dneska jsme byli nakupovat. (s babičkou. XD)
Ale to je vedlejší. Konečně mám svojí mangu!!! ARGH!!!! AaaaaaURGH! (whahahaha.... jsem baka).
Už jsem to celý přečetla. (boužel). A je to něco úžasnýho!!!! PAdlý měsíc. Heh.... znovu musím děkovat Anette, dozvěděla jsem se o tom díky ní! (Arigato!!!)
No.... už jsem se začínala bát, že si první den ve škole nebudu moct číst mangu. AAAAAAHHH!
Teď zrovna jsem totálně Nyappy!

DNA Angel

10. srpna 2009 v 10:01 | Yone
Týýý jo! TAk jsem se začala dívat na DN Angel. Dozvěděla jsem se o tom díky Anette (Arigato. :D) Je to fakt uplně skvělí anime. Všem doporučuju. :D AAAAAAAAHHHHHH!

Další z nádherných dnů....

8. srpna 2009 v 12:09 | Yone
(auu auu... moje bolavý nožky. XD)
Včera byl nejlepší den za celé prázdniny. Byli jsme zase venku s Tayou. Otec nebyl doma a maminka mě pustila úplně v pohodě. (S otcem je okolo toho vždycky spousta řečí.) Procházeli jsme se po Čerňáku a byli jsme na spoustě nádherných míst. Bavili jsme se úplně o všem. Chvíli jsme se smáli a vzápětí se bavili o úplně vážných věcech. Ušly jsme určitě spoustu kilometrů, protože když jsem se v devět dostala domů, zjistila jsem, že mě nesnesitelně bolí nožky. Ale ani to mi nedokázalo zkazit mojí úžasnou náladu. Měla jsem ten skvělí, naivní pocit, že to takhle zůstane. Že spolu budem moct chodit ven častějc a častěc, a že to nakonec otci už ani nebude vadit. Dneska půjdem ven zase. Těším se, ale až se otec vrátí, myslím, že mi úplně zkazí dnešek. Maminka se ho ptala, jestli budu moct. Dovolil mi to, ale není rád. Vůbec nic o mě neví…. Ani o Taye ne. Řekl, že má pocit, že za ní vlaju. Ale to není pravda! On sám si vlaje za M.K. (iniciály jednoho pána co se s ním hodně přátelí. Což docela komplikuje mojí situaci. No… ale to je jedno . O tomhle tenhle článek není.)
Taya mi doporučila jedno takoví anime. Menuje se to Ouran High School Host Club. Viděla jsem už kousek prvního dílu a je to fakt skvělý! Až se dodívam na Digimony (*chichotání*) tak se na to budu dívat.( *těší se*)
No… za chvíli vyrážím za Tayou a chci ještě nakreslit obrázek pro ségru na uvítanou (dnes se vrací z tábora).

Tak se mějte.

Yone

Čest nočním tvorům...... Dívám se právě na FMA

7. srpna 2009 v 1:59 | Yone
Právě se dívám na Full Metal Alchemist 2- Bratrství. Stáhla jsem si to do compu. XD A je to fakt skvělí! Dívám se na něco, v úplně úžasný kvalitě! Můžu to roztáhnout na celou obrazovku a není to ani trochu rozmazaný! A krom toho se mi sami od sebe pouští jeden díl za druhým. X3

Zejtra si jdeme zase vyhodit z kopýtka s Tayou. Už se těším. :D

Dneska jsem až do 00:10 pomáhala mamince se skládáním prádla: má to jenom samé výhody. Neusnete, když potom chcete jít tajně na comp, můžete tam jí o dost dřív a ještě pomůžete mamince. No, jsem Nyappy. http://blazingeyes.files.wordpress.com/2009/02/11-november-fullmetal-alchemist.jpg

Digimon!

6. srpna 2009 v 14:42 | Yone
Whahaha.... nějak jsem se zažrala do Digimonů. Možná jsem trošku sentimentální, ale zjistila jsem, že to absolutně žeru. Některý věci se nemění. XD Od předpředvčerejška, co to sleduju, se mi podařilo vidět čtrnáct dílů. A prostě na tom ujíždím. Právě mi došel limit na megavideo, ale v noci otec není doma, tak asi zase zločinecky zapadnu na comp. :P (*zlý úšklebek*) Nejvtipnější jsou ty věci, co tam ty děcka řešej. (debaty o tom, s čim máš nejradši vajíčka.) a občas maj fakt vtipný hlášky, i když je to samozřejmě pro děti, takže nic složitého. :3. Mimi je dilina (ale ne, zlomila jsem si nehet!..... ) A Matt je nejlepší! (S Taiem by byli Kawaii Yaoi pár. XD). A je to hodný bráška. XD
Whahaha..... tenhle článek, to je zase výšplecht!
Našla jsem hrozně kawaii cosplay!
Hey! Matt se v originále menuje Yamato Ishida. XD Ale stejně mu budu říkat Matt- znám to tak sedum let. XD


No, žijte blaze.
Yone

blaaaahahahhahahchrrrrrrtrXSXSx

3. srpna 2009 v 18:10 | Yone
Víte co lidi? Jsem asi ulítlá, ale dívám se na Digimony. XD Nějak tak jsme byli s Nicole na chatě a bavili se o tom, jak jsme se na to jako malý dívaly a hráli si na to. XD No... nevim jak dlouho mě to bude bavit. XD Ale nostalgie je nostalgie.

http://i1.ytimg.com/vi/hNAr9AYmnRI/default.jpg

Jak jsme byli u moře aneb Chorvati sou socky.

3. srpna 2009 v 12:21 | Yone
První dva tejdny prázdnin jsme byli u moře, V Chorvatsku (protože jsme socky). Byla s námi i Kyuu-kun. Nebudu sem psát nic moc, jenom nějaký útržky, poznatky a podobné nesmyslné věci.
-Chorvati jsou socky co pořád jenom sádlí v moři a jedí Baškotin. (na to jsme přišly s Kyuu docela sami!)
-Aizen je perverzní pedofilní úchylnej otec Byakuyi (soukromá záležitost..... asi to tu chápem jen já, Kyuu a ségruš.)
-GluttoWrath for love, life and forever, aneb: Kdo půjde na náš Glutowrath yaoi sraz? XP (Toho si taky radši nevšímejte.... XD)
-Kyuu vymyslela takovou skvělou mangu. Je fakt skvělá, ale zakázala mi o tom sem moc psát, takže si musíte počkat až to vydá. (ale to bude v japonsku, takže se to sem stejně nedostane.) Ani nechtějte vědět ja to vzniklo. XP
-Moje ségruš tančila na náměstí jednoho sočiš Chorvatiš města jednu takovou skvělou soustavu a Kyuu to natáčela na mobil. Až to dá na Youtube, tak to sem přidám.
-Jinak.... nudily jsme se, celý dny jsme se váleli v pokoji, nebo sádlily v moři, což nás pěkn otravovalo, ale když se na to zpětně dívám, nebylo to tak hrozné.
-jo, a taky jsme furt něco čmárali. Tady jsou nějaký obrázky co jsem tam nakreslila... (nejsou tedy nic moc. *-*)

Nějakej Bishík...... dala jsem mu i jméno, (i když je to tak jediný co jsem k němu vymyslela) ale už si to nepamatuji....

Morčecí Kostra.... pořád jsme tam mleli něco o Morčatech. (Když jsme byli malý, měli jsme morčata a hrozně jsme je žrali..... :) )


No.... A tohle je Natsushi....... Je to nějaký Bishík do mojí budoucí "mangy"
, ale tu budu kreslit až za dlouho.... nejdřív se chci naučit kreslit. A pořádně vymyslet ten příběh. Už jsem toho vymyslela docela dost.... :D No, ale to je ještě daleká budoucnost.Už mě nebaví sem dávat ty obrázky..... mám jich sice ještě spoustu, ale kašlu na to. Jdu se dívat na Devil May Cry- dokud ještě můžu bejt na compu.... :...(

S Láskou Yone.

Vracím se a mam zaracha na comp.

1. srpna 2009 v 10:57 | Yone
Jo.... sorry že jsem tak dlouho nenapsala..... byla jsem u moře s rodinou a pak ještě dva tejdny na chatě. Jinak mám samý blbý správy. O prázdninách se skoro nedostanu na comp. Mam zaracha "prej abych si od něj odpočinula." Chjo..... nesnášim prázdniny. Jsem asi workoholik, ale už chcu ten školní rok. (i když do nový školy se mi nechce. Sestřenka co tam chodí mě tedy parádně postrašila. Už před tim se se tam bála a teď se bojim dvakrát tolik. AAAAAHHHH JOOOOOO.....
Já fakt umřu, jestli nebudu moct chodit na comp!!!!!! AAAAAHHHHH......

Chtěla jsem sem všecko napsat a podívat se na bleach a na noční můru v elm street, a místo toho se budu akorát tak nudit doma. Protože tady se prostě nic jinýho než bejt na compu dělat nedá. Asi zase začnu chodit tajně v noci na comp. XD.... Ah! Na tom neni nic k smíchu.....

No.... na chatě jsme fotily fotoromán. Už se těšim až mi ho Nicole pošle a budu ho sem moc dát. (No.... je to spíš taková parodie na fotoromány XD Nemyslete si, že takový věci čtu!! To ne....! Já fotoromány opravdu nečtu...! Ale byla to fakt sranda.) Whahaaaahahahahahah! (Jo... kdybych věděla, že nebudu moct chodit na comp, zůstala bych na chatě ještě tejden. Ale potřebuju si zajít koupit novou barvu na vlasy a nějakou mangu. (představy, že si první den ve škole budu číst mangu se nevzdám, ani přez fakt, že všichni na žižkově určitě nesnášej mangu. (no jo.... výtvarné školy. :()

Tak já končím.

Yone.

Snad se ještě uvidíme.

Prázdniny prázdniny.....

2. července 2009 v 18:42 | Yone
Hmmm... prázdniny. Pro mě je to dost výstižné slovo. Prostě Prázdniny. Prázdno. V angličtině je to nejspíš horší. Holyday. Nebylo by přesnější Hollowday? AAAAAH!!! Mě hrabe. Jediné, proco má ještě smysl žít je mentální český naruto fanfleš. Whahahah..... záchvat demence. Je to trochu sprostá záležitost. Ale je to něco dokonalýho! (Asi se to většině z vás nebude líbit. (K Ichimaru Bye Bye se taky nikdo nevyjádřil.), ale já na tom ujíždim. Objevila (btw.) Moje zlatá Kyuu-kun.
(Kyuu: Hinata se načančááá!!! Ty proti něčemu bojuješ? Proti společnosti???)A Fanflesh 4- Fanfleš Zhouby! Můj oblíbený. (myslím. XD)YONE

KONEC! Ještě si to plně neuvědomuji.... ale jsem na tom zle i tak.

26. června 2009 v 15:23 | Yone
Budu plakat, až vypláču celý moře slz a vytopím celej dům jako za potopy světa. Budu se hystericky smát když se to nejmíň hodí. Budu stejně netaktní a necitlivá jako oni. Nadopuju se celaskonem, jako jedna z mých milovaných- říkala, že je to dobré. Vypiju deset hrnků čaje a pustím se Mr Wonderfull a Ichimaru Bye Bye a pak budu poslouchat Silent Hill a Atrium Carceri.
Vyrvalo mi to srdce,
Aby zbylo místo pro prázdnotu.
Jen moje krev,
Už značí tu cestu, po které jsem chodila.
Táhne mě to za žíly,
V prachu, pryč od nich všech.
Ale já se budu dál histericky smát!
Bylo to jako Happy end.. Všechna ta usmíření….. Rozešly jsme se jako parta kámošů, které jen život a čas donutil. Naše třídní byla tak dojatá dárkem, co jsme jí všichni společně koupily. Ale mě to celé ještě nedošlo…. Tohle je KONEC. Už nikdy se nesejdeme úplně všichni…. Jako třída. Jako celek. NIKDY.
Všichni tvrdí, že mě chápou. Že vědí, že jeto pro mě těžké, že vím jak se cítím. Ale to jsou jen laciné fráze. Budu hystericky ječet na každého, kdo mi budu bránit v pláči. Na každého, kdo bude naznačovat že je to jen nějaká moje hysterie. Že se to prostě všecko moc beru. PROTOŽE JÁ BREČET BUDU. A budu zlá na všecky, kdo jen trochu urazím moji třídu, školu, spolužáky, učitele. Byl to můj domov.
http://pcmedia.gamespy.com/pc/image/article/546/546135/silent-hill-4-the-room-20040909115253471.jpgYONE

Noc je krásná..... a já jsem zase tu.

22. června 2009 v 1:18 | Yone
No..... čest nočním tvorům. :D
Jsem tu...... nechtělo se mi dneska příliš jít spát. A otravuje mě tu nějaká moucha. Pořád mi leze po obrazovce. Chjoooo.
No... za chvilku už si půjdu lehnout. Otec se v půl druhý vrátí domů, tak bych za chvíli měla jít.
Dostala jsem se ke krásnému dvoustému dílu Bleache.... tak jsem za chvíli na konci. Přece jen to stihnu ještě před prázdninymi. Mayuri je svině. Kéž by byl opravdu mrtvej. Chudák Szayel Aporro.... No... nemůžou všichni přežít, co? (whaha.... hlavně že všichni víte o co jde? :D)
Co takhle si dát trošku popíčku? Ahhhhh..... poslední dobou už to s těmi extrémními videi přeháním. Měla bych se nad sebou zamyslet. Ale je noc.... a já mám vyjímečně dobrou náladu. Tak proč si trochu neosladit život. Envyyyyyyyyy (trochu Full Metal Alhemist do toho umírání XD!!!!!!!! (Joooo a hlavně si nevšímejte toho stupidního textu tý písničky)

YONE

Bye byeeeeeeeee!

Yone

Zastvit čas... nechci ten konec. Nestojím ani o prázdniny. Nechci!

21. června 2009 v 17:11 | Yone

CHjooo..... kéž by se zastavil čas. Už jen tenhle týden. Tenhle týden... a pak? Kdo ví... Může to být už jen horší, nebo lepší. Ale horší to bude spíš. Jediné co vím je, že už nebudu ve tříde s Tayou a Kyuu a to, že oni dvě spolu budou. Tušila jsem to. A zbytek třídy? Už se mi sotva podaří narazit na takovej kolektiv. Budu plakat. Celej ten pátek. Ne.... nechci aby to skončilo. Jeeště neeeeeee.......
Ve skutečnosti je mi ale stejně nejvíc líto, že nebudu s těmi dvěma. Vidět se jednou za dlouhou dobu na cospaly srazu nestačí. Chci s nimi být!

Co když to bude tak, že semi vzdálí? Co když se já vzdálím jim? Lidé se změnou prostředí mění. Myslíte, že by to mohle být jinak? Byli jsme spolu devět let. Krátkých devět let........... a zdá se mi, jakoby tomu nikdy nebylo jinak. Nedokážu bez nich být. Jakoby byli součástí mého já........ jaké by to bylo, kdyby vám někdo zčistajasna urval ruce?

Hlavně mi nikdo nepište ať se postavím na vlastní nohy, nebo něco toho rázu. To by bylo jako od mích rodičů, když jsem se před nima o tom z mojí hlouposti zmínila. "určitě se nejdou jiní lidé..... třeba potkáš někoho lepšího..... atd atd.... bláááá blááááá bláááááá!" Nechci!!!!!!!!


Yone.

Jsem tak trochu....... hodně hluboko.

Ichimaru Bye Bye remix. XD

19. června 2009 v 16:53 | Yone
Whahahahaha! Tohle je úúúúplněěěě úúúúúúžasnýýýýýýýýý!!!!! Pokud tomu kdo se na tohle podívá víc než dvakrát nehrábne, je fakt borec!!! (Já jsem se na to dívala asi desetkrát!!!!!) WhahahahahahahahahahahhahahahahahahaaahhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaNeeeee!!! Nedívejte se na tooooooooooo varuju váááááááááááááááássssss!!!!!!Ještě pořád máte čas si to rozmyslet!!!!Whahahahaha....... no.... nedivte se mi... jsem hroznej magor. XD XD XD


Yone


Nádherný den s Tayou

16. června 2009 v 16:30 | Yone
Tenhle článek se vztahuje ke včerejšku, akorát jsem to sem včera nemohla dát....


Zas jeden z krásných dnů. Ah! Já se mám v poslední dobu tak krásně…. Je to až podezřelé. Nechtělo se nám po škole domů a tak jsme jeli s Tayou a Kyuu a Karin do Divoký Šárky. Nebylo to nic moc… a tak jsme se rychle rozhodly vrátit. V autobuse jsem seděla vedle Tayi a poslouchali jsme Nightwish. Cesta byla dlooooooouuuuuuuuhááááááááááááá. Na Palmovce se od nás odpojila Kyuu, protože se musela jít domů učit fyziku. Jeli jsme dál…… Na Rajské zahradě kde obvykle vystupuji i já se od nás odpojila Karin a já jela dál s Tayou na Černý most, protože jsem chtěla jít do Globusu pro cédla a Taya byla tak hodná, že mě šla doprovodit. Koupily jsme si i bílý pudr na dětskou zadnici, protože takové věci se prostě hodí. A protože se nám ještě nechtělo domů, tak že budem ještě někde zevlovat…. A tak jsme tam jen tak seděli, pod odkvetlou sakurou, s deštníkem, protože začínalo pršet, pouštěli jsme si soundtrack ze Silent Hillu a povídali si o všem možném. Pršelo čím dál tím víc a lidi co chodili kolem nás, se na nás dívali jako na totální šílence. Bylo to parádní. Měli jsme mokrý záda, protože ten deštník byl pro dva trošku malý, ale bylo to krásné… nádherné počasí… nádherný déšť, krásná atmosféra. Když už přestalo pršet, šly jsme do Zvučné a fotily tam. (Mě. XD Ale nejsem tam pořádně vidět… jen siluety. Fotila Taya, na svůj mobil…. Ty fotky sem snad později dám, pokud je Taya dá na svůj blog).
Prostě to bylo nádherné…. Taya, děkuju za krásnej čas! Škoda že jsem musela už ject domů.
 
 

Reklama